Efektywny trening
2014-08-24 07:15:03
Efektywny trening

Maciek Oleksowicz i Michał Kuśnierz zadebiutowali w mistrzostwach Śląska. W ramach przygotowań do 60. Rajdu Wisły załoga Inter Cars Castrol TRW wzięła udział w 1. Rajdzie Oświęcimskim.

 

Maciek i Michał w czwartej rundzie Rajdowych Mistrzostw Śląska pojechali Fordem Fiesta R5, więc zgodnie z regulaminem rajdów okręgowych byli klasyfikowani w klasie Gość, w której zajęli pierwsze miejsce. 

 

Maciek Oleksowicz:

- Był to dla nas bardzo fajny i efektywny trening. Zrealizowaliśmy wszystkie cele, jakie sobie postawiliśmy przed tym rajdem. Dziękujemy organizatorom za ciepłe przyjęcie i dobrą organizację zawodów. Było co prawda kilka drobnych wpadek, ale to wydaje się nieuniknione przy pierwszej edycji imprezy. Trasy nam się bardzo podobały. Jeden odcinek były bardzo techniczny, dość chytry z wieloma ciasnymi zakrętami. Z kolei drugi oes był już szybszy, ale ze zmieniającą się przyczepnością. Samochód pracował bez zarzutu. W sumie przejechaliśmy 25 kilometrów, więc tyle, co jeden dłuższy odcinek w mistrzostwach Polski. Myślę, że jesteśmy gotowi do Rajdu Wisły, aczkolwiek jeszcze się zastanawiamy czy nie wybierzemy się na testy przed samym startem w Beskidach.

 

1. Rajd Oświęcimski, kat: Rajd inny


| 1. Rajd Oświęcimski, kat: Rajd inny

Efektywny trening
2014-08-24 07:15:03

Maciek Oleksowicz i Michał Kuśnierz zadebiutowali w mistrzostwach Śląska....
• zobacz więcej

Fiesta R5 w mistrzostwach Śląska
2014-08-20 13:34:04

W ramach przygotowań do 60. Rajdu Wisły załoga Inter Cars Castrol TRW 23 sierpnia wystartuje w 1. Rajdzie Oświęcimskim....
• zobacz więcej
| by Labmatic