Fantastyczna zabawa na Bemowie
2012-09-02 23:36:26
Fantastyczna zabawa na Bemowie

W pierwszej rundzie Master Race, podczas Inter Cars Motor Show, z czwórki Oleksowicz, Kuchar, Kuzaj, Hołowczyc, najlepszy okazał się ten ostatni. Pozostali kierowcy nie składają broni i zapowiadają rewanż w niedzielnych zawodach. Kolejne emocje czekają nas więc już dziś, od godziny 12:00, na terenie lotniska na warszawskim Bemowie.

 

Po zakończeniu sobotniej części Master Race przesłuchaliśmy całą czwórkę kierowców. Jakie są ich wrażenia?

 

Maciej Oleksowicz:

– Fantastyczna zabawa, świetne zawody, bardzo wielu kibiców. Myślę, że zrobiliśmy dzisiaj naprawdę ciekawy show. Hołkowi gratuluję zwycięstwa, jechał fantastycznie wszystkimi samochodami. Jutro kolejna runda – dogrywka, w której postaram się pojechać szybciej. Najlepiej czułem się w Subaru, bo ten samochód znam bardzo dobrze.

 

Krzysztof Hołowczyc:

– Fantastyczna zabawa – mam ciągle mnóstwo frajdy, mimo że wysiadłem już z samochodu. Tu po prostu cały czas jest co oglądać, więc bardzo się cieszę, że tu przyjechałem i mogliśmy stanowić część tego widowiska. U zawodników zawsze jest tak, że uśmiechamy się, żartujemy, ale tak naprawdę rywalizacja jest na całego. Kibice dopisali – frekwencja robi wrażenie.

 

Leszek Kuzaj:

– Świetnie zorganizowane zawody, jestem pełen uznania i podziwu dla organizatorów. Bawiłem się genialnie, dzisiaj pierwsza część, jutro dogrywka, więc jeszcze czeka nas trochę zabawy. Ja praktycznie od roku nie siedziałem w samochodzie rajdowym, w związku z tym dzisiaj odżyłem, poczułem atmosferę rywalizacji, ale brakuje mi trochę kondycji. Jutro postaram się dać z siebie więcej.

 

Tomasz Kuchar:

– Ja jestem wniebowzięty, bo uwielbiam wszystko co ma znamiona samochodu, bądź pojazdu mechanicznego, więc na tego typu imprezach bawię się zawsze fantastycznie. Duże brawa dla całego Inter Carsu za organizację czegoś tak czadowego. Mam nadzieję, że tego typu eventów będzie coraz więcej, bo sporty motorowe są piękne.

 

Więcej informacji:

www.oleksowicz.pl

facebook.com/OLEKSOWICZpl

twitter.com/#!/OLEKSOWICZpl

Inter Cars Motor Show, kat: Inne


| Inter Cars Motor Show, kat: Inne

Trudno będzie to powtórzyć
2012-09-02 23:44:01

Dzisiejsza runda Master Race - wyścigu czwórki: Oleksowicz, Hołowczyc, Kuzaj, Kuchar, zakończyła się ponownym zwycięstwem Ho...
• zobacz więcej

Fantastyczna zabawa na Bemowie
2012-09-02 23:36:26

W pierwszej rundzie Master Race, podczas Inter Cars Motor Show, z czwórki Oleksowicz, Kuchar, Kuzaj, Hołowczyc, najlepszy okazał ...
• zobacz więcej

Wyścig, jakiego nie było
2012-08-31 19:36:00

Oleksowicz, Hołowczyc, Kuzaj, Kuchar - ta czwórka kierowców, już w najbliższy weekend, 1 i 2 września, stanie do walki w wyśc...
• zobacz więcej
| by Labmatic