Maciek Oleksowicz w TopGear
2011-07-18 16:00:00
Maciek Oleksowicz w TopGear
W poniedziałek 18 lipca na torze w Kielcach Maciek Oleksowicz, kierowca zespołu Castrol TRW Motoingreator wziął udział w realizacji materiału redakcyjnego polskiej edycji magazynu TopGear. Efekty będzie można zobaczyć już w najbliższym wydaniu miesięcznika, który do sprzedaży trafi 10 sierpnia.
Na torze w Kielcach pojawili się również zdobywcy trzech pierwszych miejsc Castrol Professional Academy. Biorąc udział w „Dniu z TopGear”, będącym jedną z nagród w tegorocznej edycji konkursu, mogli oni przyjrzeć się pracy dziennikarzy i fotografów magazynu.
Na laureatów Castrol Professional Academy czekała również atrakcja w postaci co-drivingu z Maćkiem. Uczniowie z techników w Koszalinie, Radomiu i Radzyniu Podlaskim mieli okazję na własnej skórze poczuć możliwości startującej na odcinkach specjalnych Fiesty, co – jak zgodnie podkreślali – dostarczyło im niezapomnianych przeżyć. Młodzi mechanicy także z zainteresowaniem przyglądali się budowie rajdówki zadając Maćkowi i zespołowemu mechanikowi liczne pytania.
 
To był bardzo fajny dzień i cieszę się, że mogłem dostarczyć młodym mechanikom i laureatom Castrol Professional Academy wielu wrażeń - powiedział Maciej Oleksowicz. To wspaniałe, że ci młodzi ludzie są tak głodni wiedzy technicznej, zarówno od strony sportowej jak i tej ogólnie związanej z motoryzacją. Chciałbym im podziękować za udział w tym programie i życzyć im powodzenia w rozwijaniu swojej wiedzy i umiejętności. Kto wie, może kiedyś część z nich zrobi karierę w motorsporcie.

 

Top Gear, kat: Inne


| Top Gear, kat: Inne

Maciek Oleksowicz w TopGear
2011-07-18 16:00:00

W poniedziałek 18 lipca na torze w Kielcach Maciek Oleksowicz, kierowca zespołu Castrol TRW Motoingreator wziął udział w realiz...
• zobacz więcej
| by Labmatic