Moto-atrakcje w Łużnej
2012-09-08 19:16:20
Moto-atrakcje w Łużnej


Urokliwa miejscowość w powiecie Gorlickim w ten weekend będzie miejscem imprezy - III Pogórzańskich Atrakcji Naukowych - Łużna 2012. Wśród tego, co organizatorzy przygotowali dla odwiedzających, nie zabraknie także emocji związanych z czterema kółkami i Maćka Oleksowicza.

 

 

Maciek Oleksowicz będzie jednym z gości pikniku w Łużnej. Celem tej cyklicznej imprezy jest propagowanie nauki wśród całych rodzin. Dzięki zaangażowaniu i pomocy większości uczelni krakowskich goście Pogórzańskich Atrakcji mają możliwość "oko w oko" zapoznać się z tajnikami nauk ścisłych. Spotkanie organizowane jest w formie pikniku rodzinnego.

 

Maciek Oleksowicz:

– Serdecznie zapraszam wszystkich na piknik naukowy w Łużnej. Postaramy się, by obok atrakcji naukowych, nie zabrakło także emocji, dla fanów czterech kółek. Wszystkich, nie tylko najmłodszym, chętnie wprowadzimy w tajniki rajdów samochodowych i rozwiązań technicznych stosowanych w sportach motorowych.

 

Spragnieni wiedzy będą mogli eksperymentować na plenerowych stoiskach, wziąć udział w warsztatach budowy modeli rakiet, a nawet sprawdzić co się czuje podczas wypadku. Do dyspozycji gości będzie symulator zderzeń i dachowania. Żądni mocniejszych wrażeń mogą liczyć na Maćka Oleksowicza i prezentację sportowych samochodów. Także tu będzie można pogłębić swoją wiedzę - obejrzeć, dotknąć, powąchać, zapytać, a na koniec – spróbować jak to jest na prawym fotelu.

 

Zapraszamy wszystkich serdecznie do Łużnej. Sobotnia część pikniku trwa do późnego wieczora. Niedzielna startuje od 11:00.

 

Piknik Naukowy Łużna, kat: Inne


| Piknik Naukowy Łużna, kat: Inne

Moto-atrakcje w Łużnej
2012-09-08 19:16:20

Maciek Oleksowicz będzie gościem III Pogórzańskich Atrakcji Naukowych - Łużna 2012....
• zobacz więcej
| by Labmatic