Powrót do mistrzostw Polski
2015-08-06 09:32:37
Powrót do mistrzostw Polski

Już po raz czwarty w tym roku Maciek Oleksowicz i Michał Kuśnierz zmierzą się w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Podczas Rajdu Rzeszowskiego załoga MotoIntegrator Castrol TRW Rally Team powalczy o kolejne podium w tym sezonie.

 

Podobnie jak rok temu, w ramach przygotowań Maciek Oleksowicz wystąpił gościnnie w rundzie Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski w Banovcach. Warszawianin za kierownicą Forda Fiesty R5+ w starciu z konkurentami dysponującymi o wiele mocniejszymi samochodami zajął bardzo dobre 7. miejsce w klasyfikacji generalnej drugiego wyścigu górskiego.

W najbliższy weekend Maciek ponownie wsiądzie do Fiesty R5, a na jego prawy fotel wróci pilot Michał Kuśnierz. Rajd Rzeszowski będzie dla nich okazją do powalczenia o kolejne podium w tym sezonie oraz do poprawienia swojej pozycji w klasyfikacji generalnej Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Załoga MotoIntegrator Castrol TRW Rally Team w Rzeszowie zmierzy się na jedenastu odcinkach specjalnych o łącznej długości ponad 126 kilometrów.  

 

Maciek Oleksowicz:

 

  • Bardzo lubię Rajd Rzeszowski, ponieważ zawsze prezentowałem tu dobre tempo i byłem zadowolony z osiąganych rezultatów. Podobnie jak w zeszłym roku, w ramach przygotowań do tej imprezy wystartowałem w wyścigu górskim w słowackich Banovcach, gdzie przy okazji uzyskiwałem wyniki w czołówce. Dodatkowo testowaliśmy również w okolicach Rzeszowa. Przede wszystkim sprawdzaliśmy różne ustawienia samochodu i to jak zachowują się przy tak wysokich temperaturach opony Pirelli. Oprócz upałów na testach spotkała nas także burza, więc można powiedzieć, że jesteśmy przygotowani na jazdę w każdych warunkach. 
24 Rajd Rzeszowski, kat: Rajd w RSMP


| 24 Rajd Rzeszowski, kat: Rajd w RSMP

Występ na piątkę
2015-08-08 20:05:42

Najgorętszy weekend w roku załoga MotoIntegrator Castrol TRW Rally Team spędziła w okolicach Rzeszowa, gdzie odbywała się czwa...
• zobacz więcej

Gorący piątek
2015-08-07 22:48:20

Maciek Oleksowicz i Michał Kuśnierz mają za sobą pierwszy etap czwartej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Po pią...
• zobacz więcej

Powrót do mistrzostw Polski
2015-08-06 09:32:37

Już po raz czwarty w tym roku Maciek Oleksowicz i Michał Kuśnierz zmierzą się w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. P...
• zobacz więcej
| by Labmatic