Prezentacja Castrol EDGE Team
2011-03-23 00:00:00
Prezentacja Castrol EDGE Team

23 marca 2011 roku w Warszawie odbyło się śniadanie prasowe, na którym sześciu zawodników wspieranych przez Castrol EDGE opowiedziało o planach i celach na 2011 rok. Grono tworzą polscy zawodnicy i pasjonaci motoryzacji osiągający sukcesy na międzynarodowych arenach. Są wśród nich kierowcy rajdowi, pasjonaci off-roadu, rekordzista Europy w street racingu oraz globtroterka z zamiłowaniem do jednośladu.

Castrol EDGE wspiera nie tylko światowy sport, ale również polską motoryzację”, powiedziała podczas spotkania Dorota Staszewska, menadżer sponsoringu Castrol Polska. „Sponsoring sportu jest integralną częścią strategii firmy. Obecność w sportach motorowych buduje wizerunek marki. Poza motoryzacją od kilku lat wspieramy też piłkę nożną, która pomaga nam dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców”, dodała.

 

Maciej Oleksowicz:W Rajdowych Mistrzostwach Europy startowaliśmy w zeszłym roku, więc mamy doświadczenie. Największym wyzwaniem będą zmagania z dwukrotnym mistrzem Europy Lucą Rosettim. Oprócz tego, że jest doskonałym zawodnikiem, należy do fabrycznego zespołu Fiata, a z fabryką niełatwo walczyć. Najtrudniejszy będzie pierwszy rajd Mille Miglia we Włoszech, podczas którego pogoda jest niestabilna, a konkurencja bardzo silna. Niemniej my też jesteśmy doskonale przygotowani do tego sezonu, więc wszystko zapowiada się dobrze. Tym razem zdecydowanie musi być pudło!”.
 

Prezentacja Castrol EDGE Team, kat: Inne


| Prezentacja Castrol EDGE Team, kat: Inne

Prezentacja Castrol EDGE Team
2011-03-23 00:00:00

23 marca 2011 roku w Warszawie odbyło się śniadanie prasowe, na którym sześciu zawodników wspieranych przez Castrol EDGE opowi...
• zobacz więcej
| by Labmatic