Przyczepnie na Karowej
2013-12-07 22:31:43
Przyczepnie na Karowej

51. Rajd Barbórka Maciek Oleksowicz z Michałem Kuśnierzem zakończyli na 10. pozycji. W Kryterium Karowa załoga Inter Cars Castrol TRW wywalczyła ósmy rezultat.

 

Na pokonanie 2,1-kilometrowej próby wytyczonej na warszawskich ulicach - Karowej i Browarnej, Oleksowicz z Kuśnierzem potrzebowali 2:04.12 s. Wśród odcinków specjalnych zaliczanych do klasyfikacji Rajdu Barbórka, najlepsze w wykonaniu załogi Fiesty S2000 były OS 1 - Rembertów i OS 2 - Cytadela. Na obu tych próbach Oleksowicz z Kuśnierzem zanotowali siódmy czas.

 

Maciej Oleksowicz:

-To była fajna, klasyczna Barbórka z wieloma zwrotami akcji. Jak to często w grudniu bywa, swoje zrobiła pogoda, która sprawiła trochę niespodzianek i trochę problemów. Wszyscy się zastanawiali nad doborem opon i nad odpowiednim setupem samochodu. My nie do końca trafiliśmy z oponami, szczególnie na ostatnich odcinkach specjalnych. Za to na Karowej, w przeciwieństwie do całego rajdu, było już bardzo przyczepnie. Jechało nam się ten odcinek bardzo dobrze - czysto i sprawnie aż do tej ostatniej beczki, gdzie drobny błąd kosztował nas chwilę czasu. Musieliśmy się obrócić trochę na dwa razy, ale mimo tego jesteśmy zadowoleni z naszego przejazdu. Dziękujemy kibicom, za liczną obecność. Mamy nadzieję, że nie zmarzliście za bardzo.

 

51. Rajd Barbórka, kat: Rajd inny


| 51. Rajd Barbórka, kat: Rajd inny

Przyczepnie na Karowej
2013-12-07 22:31:43

51. Rajd Barbórka Maciek Oleksowicz z Michałem Kuśnierzem zakończyli na 10. pozycji. W Kryterium Karowa załoga Inter Cars Castr...
• zobacz więcej

Barbórka na półmetku
2013-12-07 17:41:13

Po pierwszych czterech odcinkach specjalnych 51. Rajdu Barbórka Maciek Oleksowicz z Michałem Kuśnierzem plasują się na 8. miejs...
• zobacz więcej
| by Labmatic