Rewelacyjny początek
2015-05-16 20:44:00
Rewelacyjny początek

Pierwszy dzień 30. Rajdu Karkonoskiego załoga MotoIntegrator Castrol TRW Rally Team zakończyła na wysokim 3. miejscu w klasyfikacji generalnej. Maciej Oleksowicz i Michał Kuśnierz rewelacyjnie przejechali legendarny odcinek specjalny Karpacz notując na pierwszym przejeździe trzeci, a na drugim czwarty rezultat.

 

 

Zmagania w drugiej rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski otworzył rozegrany w sobotnie przedpołudnie odcinek testowy. Na liczącej 2,4 kilometra próbie Maciej Oleksowicz i Michał Kuśnierz zajęli 4. miejsce z niewielką stratą do zwycięzcy.

 

 

 

Po uroczystej ceremonii startu załogi udały się na pierwszy przejazd odcinka specjalnego Karpacz. Załoga MotoIntegrator Castrol TRW Rally Team pojechała go zaledwie 3,3 sekundy wolniej od najszybszej ekipy i zajęła bardzo dobre 3. miejsce, zostawiając przy okazji za sobą czterech rywali w bliźniaczych Fordach Fiestach R5. Drugi przejazd oesu Karpacz Maciej Oleksowicz i Michał Kuśnierz pokonali równie znakomicie, dzięki czemu po pierwszym dniu zmagań zajmują wysoką 3. pozycję w klasyfikacji generalnej.

 

 

Podczas drugiego dnia rywalizacji w 30. Rajdzie Karkonoskim załogi do przejechania będą miały siedem odcinków specjalnych. Zwieńczeniem drugiej rundy mistrzostw Polski będzie Power Stage rozegrany na ulicach Jeleniej Góry.

 

 

 

Maciek Oleksowicz:

 

Jestem bardzo zadowolony z pierwszego dnia 30. Rajdu Karkonoskiego. Podobał mi się praktycznie każdy metr odcinka specjalnego Karpacz, naprawdę chce się jechać! Przy okazji chce się jechać bardzo szybko. Samochód i opony Pirelli sprawują się bez zarzutu. Jutro przed nami dużo fajnych oesów. Wygląda na to, że to nie najdłuższa próba będzie ustawiać klasyfikację, a właśnie te krótsze niedzielne odcinki specjalne. Wszyscy na wszystkich naciskają i w czołówce jest bardzo ciasno. Przed każdym z nas stoi duże wyzwanie – trzeba wytrzymać presję, nie popełnić błędu i utrzymać tempo. Poza tym panuje wspaniała atmosfera i jest naprawdę sporo kibiców, co bardzo cieszy! 

30 Rajd Karkonoski, kat: Rajd w RSMP


| 30 Rajd Karkonoski, kat: Rajd w RSMP

Szybcy i skuteczni
2015-05-17 16:45:27

Maciej Oleksowicz i Michał Kuśnierz zakończyli drugą rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, 30. Rajd Karkonoski na zn...
• zobacz więcej

Rewelacyjny początek
2015-05-16 20:44:00

Pierwszy dzień 30. Rajdu Karkonoskiego załoga MotoIntegrator Castrol TRW Rally Team zakończyła na wysokim 3. miejscu w klasyfika...
• zobacz więcej

Gotowi do walki
2015-05-13 12:07:51

Rywalizacja w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski nabiera tempa. Kolejną rundą cyklu będzie jubileuszowy 30. Rajd Karkon...
• zobacz więcej
| by Labmatic