12. Barbórka Maćka
2015-12-10 21:51:53
12. Barbórka Maćka

 Tegoroczna edycja Rajdu Barbórka będzie już 12-tą z udziałem Macieja Oleksowicza. Warszawski kierowca, podobnie jak w ubiegłym roku, poprowadzi Fiestę R5 Plus w towarzystwie swojego pilota Michała Kuśnierza.

Pod czas rajdu kierowcy będą mieli do pokonania 3 odcinki specjalne przejeżdżane dwukrotnie o łącznej długości 18,1 km. Zwieńczeniem imprezy będzie słynne Kryterium Asów na ulicy Karowej.
 
Maciej Oleksowicz:
 
Rajd Barbórka ma coś w sobie, że przyciąga jak magnes. Po długiej przerwie za kierownicą będzie to dla mnie wielkie święto, którego nie mogę się już doczekać. Podczas środowych testów cieszyłem się jak dziecko, że mogłem znów poszaleć rajdówką. Z Michałem Kuśnierzem pojedziemy bardzo mocnym samochodem w specyfikacji R5 plus, który daje mnóstwo frajdy z jazdy. To w zasadzie najbardziej domowy rajd dla mnie, zwłaszcza w tym roku bo nowy odcinek przebiegający pod Stadionem Narodowym widzę z okna własnego domu. Z pewnością nie będzie to łatwy rajd mimo, że krótki i paradoksalnie w tym tkwi cała trudność. Najzwyczajniej trzeba jechać od samego początku ultra szybko ale nie popełniając przy tym żadnych błędów. Każdy najmniejszy błąd jest nie do odrobienia. Generalnie lubię ten rajd i jak dotąd całkiem dobrze sobie w nim radziłem. Liczę zatem na co najmniej powtórkę z roku 2008 kiedy to z Andrzejem Obrębowkim zająłem trzecie miejsce.
53. Rajd Barbórka, kat: Rajd inny


| 53. Rajd Barbórka, kat: Rajd inny

Tuż za podium w Barbórce
2015-12-14 10:11:07

Tegoroczna edycja Rajdu Barbórka była jedną bardziej udanych dla Maćka Oleksowicza i Michała Kuśnierza. Czwarte miejsce w gene...
• zobacz więcej

12. Barbórka Maćka
2015-12-10 21:51:53

Tegoroczna edycja Rajdu Barbórka będzie już 12-tą z udziałem Macieja Oleksowicza. Warszawski kierowca, podobnie jak w ubiegłym...
• zobacz więcej
| by Labmatic