Walka o kolejne punkty
2015-09-16 19:04:15
Walka o kolejne punkty

 

Już w najbliższy weekend Maciej Oleksowicz i Michał Kuśnierz wezmą udział w Rajdzie Nadwiślańskim. Załoga MotoIntegrator Castrol TRW Rally Team powalczy o kolejne punkty w Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. 

 

 

Po pięciu rundach Maciek i Michał zajmują piąte miejsce w klasyfikacji generalnej cyklu, do tej pory ich najlepszym wynikiem było 3. miejsce w Rajdzie Świdnickim. W pozostałych rundach doświadczona załoga plasowała się najczęściej w pierwszej piątce i dzięki temu na trzy rajdy przed końcem sezonu wciąż zachowała szanse na awans w tabeli mistrzostw Polski.

Rajd Nadwiślański to stosunkowo nowa impreza w kalendarzu RSMP. W tym roku dopiero po raz drugi w historii na trasach wokół Puław zmierzą się czołowi polscy kierowcy. Załoga MotoIntegrator Castrol TRW Rally Team wraz ze swoimi konkurentami będzie miała do przejechania osiem odcinków specjalnych o łącznej długości ponad 130 kilometrów.

 

 

 

Maciek Oleksowicz:

 

 

  • Niestety Rajd Nadwiślański koliduje z 25-leciem firmy Inter Cars, które również odbędzie się w najbliższy weekend na Stadionie Narodowym. Mimo to oczywiście cieszymy się, że możemy po raz kolejny zmierzyć się na odcinkach specjalnych, szczególnie że są one tak blisko naszego domu. Ubiegłoroczny rajd bardzo nam się podobał, pomimo drobnych problemów technicznych prezentowaliśmy w nim bardzo dobre tempo. Liczę, że w ten weekend uda nam się wywalczyć kolejne ważne punkty. 
Rajd Nadwiślański, kat: Rajd w RSMP


| Rajd Nadwiślański, kat: Rajd w RSMP

Trudna sobota
2015-09-19 17:51:44

Maciej Oleksowicz i Michał Kuśnierz zajmują 5. miejsce po pierwszym dniu Rajdu Nadwiślańskiego. Warunki na trasie skutecznie ut...
• zobacz więcej

Walka o kolejne punkty
2015-09-16 19:04:15

Już w najbliższy weekend Maciej Oleksowicz i Michał Kuśnierz wezmą udział w Rajdzie Nadwiślańskim. Załoga MotoIntegrator Ca...
• zobacz więcej
| by Labmatic